SKU:
LA371
Excl. VAT: £222.29
Incl. VAT: £266.75
£222.29
Finish: Chrome
Guarantee: 1 Year
Tags: accessories, Bathroom, Nuie, Showers Accessoriess
12
People watching this product now!
Fast Shipping
Carrier information
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Chrome hinges
Wooden seat
| Range | Shower Accessories |
|---|---|
| Style | Contemporary |
| Product Depth | 345 mm |
| Product Height | 345 mm |
| Product Width | 500 mm |
| Colour | Chrome |
| Product Material | Wood |
| Guarantee no. of years | 1 Year |
