SKU:
NVM007
Excl. VAT: £169.58
Incl. VAT: £203.50
£169.58
Height: 190 MM
Width: 1000 MM
Depth: 390 MM
Guarantee: 5 Years
20
People watching this product now!
Fast Shipping
Carrier information
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
White, grey and black options available
Manufactured from vitreous china
Variety of rectangular and round designs
Ideal for countertops
Predrilled options available
Tap and waste sold separately
| Product Depth | 390 mm |
|---|---|
| Product Height | 190 mm |
| Product Width | 1000 mm |
| Colour | White |
| Bowl Shape | Square |
| Number of Bowls | 1 |
| Number of Tapholes | 1 |
| Product Material | Vitreous China |
| Guarantee no. of years | 5 Years |
