SKU:
CBM003
Excl. VAT: £102.21
Incl. VAT: £122.65
£102.21
11
People watching this product now!
Fast Shipping
Carrier information
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Stunning minimalist design creates the ultimate contemporary feel to your room.
Contemporary basin design gives ample washing space.
Manufactured from high quality vitreous china.
| Inner Bowl Dimension - Height | 110 mm |
|---|---|
| Product Depth | 157 mm |
| Product Height | 450 mm |
| Product Width | 600 mm |
| Bowl Shape | Square |
| Number of Bowls | 1 |
| Number of Tapholes | 1 |
| Product Material | Vitreous China |
| Guarantee (Years) | 5 Years |
