SKU:
FA802
Excl. VAT: £70.58
Incl. VAT: £84.70
£70.58
Finish: Brushed Brass
Guarantee: 1 Year
10
People watching this product now!
Fast Shipping
Carrier information
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
A stunning finishing touch to your traditional bathroom. For use with low level cistern.
| Range | Toilet Accessories |
|---|---|
| Style | Traditional |
| Product Depth | 220 mm |
| Product Height | 480 mm |
| Product Width | 81 mm |
| Colour | Brushed Brass |
| Product Material | Brass |
| Guarantee no. of years | 1 Year |
