SKU:
E1527
Excl. VAT: £28.88
Incl. VAT: £34.66
£28.88
Finish: Brushed Bronze
Guarantee: 1 Year
Tags: accessories, Basin & Baths Accessories, Bathroom, Nuie
16
People watching this product now!
Fast Shipping
Carrier information
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Push button waste with minimalist overflow.
Easy to clean.
Suitable for baths up to 13mm thick.
Luxury brushed bronze finish.
| Style | Traditional |
|---|---|
| Product Depth | 100 mm |
| Product Height | 70 mm |
| Product Width | 70 mm |
| Colour | Brushed Bronze |
| Product Material | Brass |
| Waste Shape | Round |
| Assembly Required | No |
| Guarantee no. of years | 1 Year |
