SKU:
FA413
Excl. VAT: £224.13
Incl. VAT: £268.96
£224.13
Finish: Chrome
Guarantee: 1 Year
17
People watching this product now!
Fast Shipping
Carrier information
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
For use with high level pan and high level cistern
Manufactured from solid brass with a luxury chrome finish
Supplied with black ceramic handle
| Range | Toilet Accessories |
|---|---|
| Style | Traditional |
| Product Depth | 202 mm |
| Product Height | 1680 mm |
| Product Width | 80 mm |
| Colour | Chrome |
| Product Material | Brass |
| Fixings Included | Yes |
| Guarantee no. of years | 5 Years |
